Magnetoterapie

Magnetoterapie - patří mezi bezkontaktní elektroterapeutické metody. Hlavním důvodem, proč je tato terapie žádaná, je stimulačně aktivující vliv magnetického pole na funkčnost orgánů, především ledvin a lymfatického systému

Biologické změny ve tkáních vznikající působením nízkofrekvenčního pulzního magnetického pole je možno kladně využít u celé řady zdravotních potíží. Účinky je možno shrnout do šesti základních léčebných skupin a efektů:

Léčba magnetem byla známa již před staletími. Vlastní název magnet byl odvozen od řeckého města Magnézia, kde se magnetická hornina - oxid železito-železitý v syrovém stavu těžil. Existují nedoložené pověsti, že Číňané znali a používali magnet již 4500 let před Kristem. Z historie je také známo, že již staří římští císařové (např. Claudius) si léčili dnu - koupelí plnou "elektrických ryb". Dnes již víme, že touto rybou byl mořský rejnok, který při dotyku dával elektrické výboje a vytvářel elektromagnetické pole.

V Japonsku a USA mají pacienti možnost konzultací s profesionálními magnetoterapeuty, kteří navrhují komplexní léčebný režim včetně vhodných potravních doplňků a tělesných cvičení.

Nabízíme Vám spojení magnetoterapie s dalšími vhodnými terapiemi:

  • masáž v kombinaci a magnetoterapií
  • ajurvédská masáž + barní bylinný box + magnetoterapie

  KUP parní bylinnou lázeň s magnetoterapií

Fotogalerie: Magnetoterapie

Anketa

Kde jste slyšeli o fotoepilaci?

od známého (2 173)
jinde (117)

Celkový počet hlasů: 2794

Kontakt

Fotoepilace Brno AWA kosmetický salón

Dům u Kamenné panny
Orlí 16
602 00 Brno

Otevřeno pondělí až pátek 9.00.-19.00
731 430 393
542 222 220
info@awarelaxcentrum.cz